Team en groepsindeling

Samenstelling team:

Marieke Koning - groepsleerkracht groep 1-2 

marieke.koning@gearhing.net (ma t/m wo)

Truus Overal - groepsleerkracht groep 1-2  

truus.overal@gearhing.net (do-vr)




Jolanda Elsinga - groepsleerkracht groep 3-4 

Jolanda.elsinga@gearhing.net (ma  + wo t/m vr)

Erica Boersma -  groepsleerkracht groep 3-4

erica.boersma@gearhing.net (di)

 

 

Fenna Bijlstra - groepsleerkracht groep 5-6

fenna.bijlstra@gearhing.net (di t/mvr)

Erica Boersma - groepsleerkracht groep 5-6  

erica.boersma@gearhing.net (ma)

 


Hanno Zomermaand - groepsleerkracht groep 7-8  

hanno.zomermaand@gearhing.net (ma t/m wo)

Erica Boersma - groepsleerkracht groep 7-8

erica.boersma@gearhing.net (do + vr)    



Locatiecoördinator:

Hanno Zomermaand - hanno.zomermaand@gearhing.net (do-vr)


Interne begeleiding:

Tineke Steegstra - intern begeleider  tineke.steegstra@gearhing.net


OT-Noord:

Arnold Oosterdijk - directeur onderwijsteam arnold.oosterdijk@gearhing.net

Feikje Toering - directeur onderwijsteam feikje.toering@gearhing.net


Manager bedrijfsvoering:

Anna Marie Hiemstra - personeelszaken annamarie.hiemstra@gearhing.net

Ria Jongstra - financiën ria.jongstra@gearhing.net

Thijs van der Veen - gebouwenbeheer en formatie thijs.van.der.veen@gearhing.net


Administratie:

Mattie Dijkstra - administratief medewerker mattie.dijkstra@gearhing.net