Praktische info

Team en groepsindeling

Samenstelling team:

 

Marieke Koning - groepsleerkracht groep 1-2 marieke.koning@gearhing.net  (ma t/m wo)

Truus Overal     - groepsleerkracht groep 1-2  truus.overal@gearhing.net      (do-vr)

 

 

Jolanda Elsinga - groepsleerkracht groep 3-4 Jolanda.elsinga@gearhing.net   ( ma t/m do)

Amanda Hoekstra - groepsleerkracht groep 3-4 amanda.hoekstra@gearhing.net (vr)

 

Wietske van Popta - onderwijsassistent groep 3-4  wietske.van.popta@gearhing.net (ma t/m vr)

 

 

Erica Boersma - groepsleerkracht groep 5-6  erica.boersma@gearhing.net ...

Meer over 'Team en groepsindeling'

Aanmelden nieuwe leerling

kids

Wanneer u zich wilt oriënteren of uw kind wilt aanmelden op onze school, dan kunt u contact opnemen met de locatiecoördinator of met een van de leerkrachten.

Om een afspraak te maken kunt ook een e-mail sturen naar pertoer@gearhing.net, of bellen met de school: 058 - 2519757

Meer over 'Aanmelden nieuwe leerling'

Schooltijden en vakanties

klok3

Alle groepen

maandag:  8.15 - 14.00

dinsdag:    8.15 - 14.00

woensdag: 8.15 - 14.00

donderdag: 8.15 - 14.00 

vrijdag:      8.15 - 14.00

Meer over 'Schooltijden en vakanties'

Informatie uit de kleutergroep

pret

Welkom op It Pertoer!

Een aantal afspraken en zinvolle informatie voor ouders op een rij:

Vanaf hoe laat zijn de kinderen welkom:
- 's Morgens vanaf 8.00 uur is de deur open en school/les begint om 8.15 uur.
Er gaat om 8.10 uur een eerste toeter en dan heeft ieder de tijd om zijn/haar jas op te...

Meer over 'Informatie uit de kleutergroep'

Schoolgids

Schoolgids 4

Hier vindt u:

 

Meer over 'Schoolgids'