Praktische info

Team en groepsindeling

Samenstelling team:

Marieke Koning - groepsleerkracht groep 1-2 

marieke.koning@gearhing.net (ma t/m wo)

Truus Overal - groepsleerkracht groep 1-2  

truus.overal@gearhing.net (do-vr)



Jolanda Elsinga - groepsleerkracht groep 3-4 

jolanda.elsinga@gearhing.net (ma  + wo t/m vr)

Hanno Zomermaand -  groepsleerkracht groep 3-4

hanno.zomermaand@gearhing.net (di)

 

Mirjam Poelstra - groepsleerkracht groep 5-6

mirjam.poelstra@gearhing.net  (ma t/m vr)

 

Fenna Bijlstra - groepsleerkracht groep 7

fenna.bijlstra@gearhing.net (di t/m vr)

Hanno Zomermaand...

Meer over 'Team en groepsindeling'

Aanmelden nieuwe leerling

kids

Wanneer u zich wilt oriënteren of uw kind wilt aanmelden op onze school, dan kunt u contact opnemen met de locatiecoördinator of met een van de leerkrachten.

Om een afspraak te maken kunt ook een e-mail sturen naar hanno.zomermaand@gearhing.net , of bellen met de school: 058 - 2519757


U vindt

Meer over 'Aanmelden nieuwe leerling'

Schooltijden en vakanties

klok3

Alle groepen

maandag t/m vrijdag van 8.15 tot 14.00 uur.

Meer over 'Schooltijden en vakanties'

Informatie uit de kleutergroep

pret

Welkom op It Pertoer!

Een aantal afspraken en zinvolle informatie voor ouders op een rij:

Vanaf hoe laat zijn de kinderen welkom:
- 's Morgens vanaf 8.00 uur is de deur open en school/les begint om 8.15 uur.
Er gaat om 8.10 uur een eerste toeter en dan heeft ieder de tijd om zijn/haar jas op te...

Meer over 'Informatie uit de kleutergroep'

Schoolgids

SchoolgidsOTnoord21 22Beeldmerk

Hier vindt u:

Meer over 'Schoolgids'